007: The World Is Not Enough

Spēlēta 18 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
007: The World Is Not Enough ir 2000 gada PS1 Džeimsa Bomda spēle. Tā ir piedzīvojumu un dažādu misiju pilna, kur tu, kā slepenais aģents esi vienīgais, kas spēs glābt pasauli no iznīcības. Pateicoties emulātoram, 007: The World Is Not Enough tagad ir iespējams spēlēt savā datora pārlūka programmā.

No vikipēdijas:
007:The World Is Not Enough ir pirmās personas šaušanas videospēle, ko izstrādājusi kompānija Black Ops Entertainment un kas balstīta uz 1999. gada Džeimsa Bonda filmu ar tādu pašu nosaukumu. To izdeva Electronic Arts, un 2000. gada 7. novembrī, neilgi pēc tās Nintendo 64 analoga iznākšanas, tā tika izdota PlayStation. The World Is Not Enough ir Black Ops Entertainment 1999. gada spēles Tomorrow Never Dies pēctecis, un tajā izmantota uzlabota tās dzinēja versija. Kritiķi spēli novērtēja dažādi, kritizējot tās īso garumu un multiplayer režīma trūkumu.

Spēles gaita
The World Is Not Enough ir pirmās personas šaušanas spēle, kas balstīta uz MGM 1999. gada Džeimsa Bonda filmu ar tādu pašu nosaukumu, kurā spēlētājs uzņemas Džeimsa Bonda lomu 11 dažādās misijās. Katrā misijā spēlētājam jāizpilda daudzi uzdevumi, vienlaikus uzvarot ienaidniekus, kurus kontrolē spēles mākslīgais intelekts. Mērķi ir dažādi - no ķīlnieku glābšanas līdz transportlīdzekļu iznīcināšanai un priekšmetu vākšanai. Dažos uzdevumos spēlētājam ir jāizmanto daudzi augsto tehnoloģiju sīkrīki. Piemēram, kredītkaršu atslēgu var izmantot, lai atvērtu aizslēgtas durvis, savukārt mikrokamera ir noderīga pierādījumu fotografēšanai. Ir viena misija, kas nav saistīta ar kaujām un kurā spēlētājam ir jāspēlē blackjack kazino un pastāvīgi jāuzvar.

Tā kā spēle ir pirmās personas šaušanas spēle, kaujas notiek reālajā laikā un no pirmās personas perspektīvas. Spēlētājs var izmantot vairākus ieročus, tostarp ložmetējus, šautenes, trankvilizatora pistoli, snaipera šauteni un raķešu šāvēju. Ieroči ir jāpārlādē pēc noteikta šāvienu skaita. Spēlētājam ir noteikts veselības daudzums, kas samazinās, kad tam uzbrūk ienaidnieki. Spēles laikā var savākt smagās un vieglās bruņas, kas absorbē papildu bojājumus. Tomēr šie stiprinājumi nevar pasargāt spēlētāju no ekstremāliem kritieniem vai radiācijas. Spēlē ir vairāki garāki filmas fragmenti, kas attēloti kā epizodes.

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - kreisais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)