Blockpost

Spēlēta 47 reizes.
5.0 (2 Atsauksmes)
Apraksts:
Blockpost ir 3D pirmās personas šaušanas spēle. Blockpost ir Minecraft un klasiska mūsdienu šūtera kombinējums. Šo bloku šūteri radījis uzņēmums Skullcap Studios. Te tu piedzīvosi spraigas bloku cīņas ar spēlētājiem no visas pasaules. Spēle ir pilnīgi bezmaksas un to ir iespējams spēlēt Jūsu datorā, nekas nav jālādē!

Blockpost .IO piedāvā veselu arsenālu ieroču. Sākot no pistolē un granātām, beidzo ar snaiperu bisēm un ložmetējiem. Kopā vairāk nekā 25 ieroči. Ieroču izskatu iespējams mainīt. Līdzīgi, kā CS2, par spēles valūtu vari iegādāties kastes, no kurām pēc nejaušības principa krīt dažādi skini, dažādiem ieročiem.

Blockpost .IO spēļu režīmi

Blockpost piedāvā 4 dažādus spēļu režīmus:

Gungame, tas ir klasisks ieroču pieredzes režīms, kur par katru nošauto pretinieku tu iegūsti pieredzi. Paaugstinot līmeni tavs ierocis uzlabojās. Piemēra, ja sāki ar pistoli, tad, kā nākamo saņemsi jau kaut ko labāku, piemēram mazu automātu.

Team Deathmatch tas ir 5v5 komandas režīms, kur uzvar komanda, kas iegūst maksimālo puktu skaitu pirmā. Pēc katras nāves tu automātiski atgriezies spēlē, lai cīnītos par uzvaru.

Sniper Arena ir režīms spēlētājiem, kam patīk snaiperu bises. Vienīgais ierocis, ko šajā režīmā var izmantot, ir snaipera bise.

Bomb mode režīms ir iespaidojies no Counter-strike. Režīma princips ir uzstādīt bumbu, bet pretinieku komandai tā ir jaatmīnē.

Papildus jūs varat izveidot savu režīmu, kur spēlēsiet tikai ar cilvēkiem, kurus paši uzaicinājāt.


Instrukcija:
WASD vai bultiņtaustiņi - pārvietoties
Kreisā peles poga - šaut
Atstarpes taustiņš - lekt
Kursors - tēmēt
1,2,3,4 - ieroči


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)