Bloody Roar 2: Bringer of New Age

Spēlēta 57 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Bloody Roar 2: Bringer of New Age ir arkādu cīņas spēle, ko 1998. gadā izstrādāja Eighting and Raizing spēļu automātiem un 1999. gadā tā tika piedāvāta uz PlayStation spēļu konsolēm. Pateicoties simulātoriem, tagad Bloody Roar 2: Bringer of New Age iespējams spēlet online, savā datora pārlūkā.

No wikipedia:

Tāpat kā iepriekšējā daļā, katram personāžam ir zvēra forma, ko var izmantot, lai uzsāktu jaunus uzbrukumus, atgūtu zaudēto veselību un kopumā būtu ātrāks un/vai spēcīgāks ar saviem uzbrukumiem. Turklāt turpinājumā ir ieviesti “zvēru dzinēji”: superuzbrukumi, kas uzsāk griezuma ainu un nodara ievērojamus bojājumus pretiniekam, un katrs no tiem ir unikāls atkarībā no varoņa.

Sižets

Alise (pa kreisi) pret Busuzimu (pa labi), abas zvēra režīmā.
Piecus gadus pēc pirmās spēles notikumiem zoantropi, kas bija iesaistījušies konfliktā pret kritušo Tyron korporāciju, ir atsākuši dzīvot normālu un mierīgu dzīvi. Tomēr miers nav ilgs, jo parādās jauni draudi. Līdz ar zoantropu eksistences atklāšanu, par kuru pasaule ir labi informēta, saspīlējums un naidīgums starp cilvēkiem un zoantropiem sāk pieaugt satraucošā un bīstamā ātrumā. Konflikts rada organizāciju, ko sauc par Zoantropu atbrīvošanas fronti jeb saīsināti ZLF, kas atbalsta zoantropu pārākumu, apdraudot gan cilvēkus, gan zoantropus, kas nav tās biedri. Tikmēr Alans Gado, persona, kas pazīstama ar sapratnes veicināšanu starp zoantropiem un cilvēkiem, neskaidra iemesla dēļ kļūst par bēgli. Vairāki dumpinieki zoantropi tiek iesaistīti cīņā ar ZLF un Gado, un viņu rokās ir pasaules liktenis.

Galu galā atklājas, ka ZLF šķietamais “līderis” Šenlongs patiesībā ir marionete, kuru kontrolē Hadžime Busuzima, kas maskējas kā grupas labā roka. Lai gan viņam izdodas aizbēgt, nemierniekiem izdodas savaldīt Šenlongu un izformēt ZLF. Pēc tam Gado, kurš kļuva par bēgli tikai tāpēc, lai izvairītos no uzmanības, uzdod nemierniekiem apvienoties un izveidot kustību ar mērķi panākt mieru un izlīgumu starp zoantropiem un cilvēkiem.

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - labais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)