Chompers.io

Spēlēta 45 reizes.
5.0 (1 Atsauksmes)
Apraksts:
Chompers.io ir bezmaksas vairāku spēlētāju online io spēle, kur tu un citi spēlētāji cīnās arēnā. Vāc augļus, uzvari spēlētāju un evolucionē un palielini sava personāža līmeni un izmērus. Spēle piedāvā 30 dažādus personāža līmeņus (evolucija). Evolucionē tu katru reizi, savācot pietiekamu XP, jeb pieredzes daudzumu. Katra nākamā evolucija ir ne tikai vizuāli savādāka, bet arī lielāka izmēros, kas ļau tev gūt pārākumu par citiem mazākiem spēlētājiem.

Kā spēlēt Chompers.io?
Spēles sākumā fokusējies uz augļu un našķu vākšanu, tas ir drošākais veids, kā lielināt līmeni, jo augstāku līmeņu spēlētāji ir lielāki izmēros, attiecīgi ar lielāku uzbrukuma rādiusu.

Uzbrūc mazākiem izmērā spēlētājiem, kā tu pats. Tev ir priekšroka uzbrukumam, tu esi lielāks un tavs uzbrukuma rādius arī, galvenais nenokavē sitiena mirkli.

Ķer vaboles, tās dod papildus XP.

Izvairies no citiem spēlētājiem pāatrinoties, tomēr atceries, ka paātrināšanās noņem tavu iegūto XP, ja patstāvīgi izmantosi to, nekad nepalielināsi līmeni.

Papildus Chompers io piedāvā veikalu, kurā vari personalizēt savu personāžu, iegūd ikdienas bezmaksas balvas. Tu vari nomainīt sava personāža cepuri, acis, muti, ieroci un apavus.

Instrukcija:
Izmanto kursoru, lai kontrolētu personāžu
Kreisā peles poga - uzbrukt
Labā peles poga - paātrināties


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)