Colin McRae Rally 2.0

Spēlēta 22 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Colin McRae Rally 2.0 ir rallija spēle, kas izlaizta 2000 gadā priekš spēļu konsoles Playstation 1. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un simulātoriem Colin McRae Rally 2.0 tagad iespējams spēlēt internetā - savā datora pārlūkā. Leģendārais subaru, toyota, ford focus un citi tā laika pilnpiedziņas rallija auto.

No wikipedia:

Colin McRae Rally 2.0 piedāvā 2000. gada pasaules rallija čempionāta rūpnīcas automobiļus un rallijus. Spēlei ir trīs grūtības pakāpes, proti, iesācēja, vidējā un eksperta. Tāpat kā iepriekšējā spēlē, Colin McRae Rally 2.0 ļauj spēlētājiem piedalīties rallija sacensībās, kas notiek dažādos ātrumposmos visā pasaulē, un izmanto vairākus 2000. gada pasaules rallija čempionātā iekļautos automobiļus, piemēram, Ford Focus RS WRC un Subaru Impreza GC.

Jaunās funkcijas ietver Arcade režīmu ar tiešu sacensību ar mākslīgā intelekta braucējiem vai citiem spēlētājiem, uzlabotu grafiku ar detalizētākiem automobiļu modeļiem un interjeriem, kā arī tīrāku un minimālisma stilā veidotu izvēlņu sistēmu, kas tiks saglabāta līdz pat Dirt 2 iznākšanai 2009. gadā. Nicky Grist, kurš tajā laikā bija otrais braucējs McRae 2000. gadā, atkārto savu lomu no pirmās spēles, kas saglabāsies līdz Colin McRae: Dirt iznākšanai 2007. gadā; Grist vēlāk atgriezās pie savas balss atveidošanas Dirt 4 spēlē 2017. gadā.

Sacensībās piedalās automobiļi ar dzinējiem, kuru darba tilpums ir 2,0, galvenokārt tie, kas bija ražoti spēles izdošanas laikā - Ford Focus, Ford Puma, Mitsubishi Lancer Evo VI, Peugeot 206, SEAT Cordoba, Subaru Impreza un Toyota Corolla. Ir iekļauti arī vairāki automobiļi, kas bija ražoti desmit vai vairāk gadu agrāk - Ford Sierra Cosworth un Peugeot 205 T16 no 80. gadiem, kā arī Ford Escort MK1, Mini Cooper S un Lancia Stratos no 60. gadu beigām vai 70. gadu sākuma.

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - labais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:
Video

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)