Contra NES

Spēlēta 11 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
No Vikipēdijas, brīvās enciklopēdijas:

Contra ir Konami izstrādāta un izdota videospēle, kas sākotnēji tika izstrādāta 1986. gadā kā ar monētām darbināma arkādes videospēle[5][6] un izdota 1987. gada 20. februārī. Mājas lietošanai paredzētā versija tika izdota 1988. gadā Nintendo Entertainment System, kā arī pārnesta uz dažādiem mājas datoru formātiem, tostarp MSX2. Arkādes un datora versijas Eiropā tika lokalizētas kā Gryzor, bet NES versija kā Probotector PAL reģionos un Francijā.

Arcade spēle guva komerciālus panākumus visā pasaulē, kļūstot par vienu no četrām pelnošākajām 1987. gada specializētajām arkādes spēlēm Amerikas Savienotajās Valstīs. Arī NES versija guva panākumus kritikas un komerciālajā ziņā, un izdevums Electronic Gaming Monthly piešķīra tai balvu kā 1988. gada labākajai asa sižeta spēlei. Pēc oriģinālspēles iznākšanas tika izdoti vairāki Contra turpinājumi.

Contra izmanto dažādas spēles perspektīvas, tostarp standarta skatu no sāniem, pseido 3D skatu (kurā spēlētājs darbojas, šaujot un pārvietojoties uz fonu, kā arī pa kreisi vai pa labi) un fiksētu ekrāna formātu (kurā spēlētāja ierocis pēc noklusējuma ir vērsts uz augšu). Vienlaikus var spēlēt līdz diviem cilvēkiem, no kuriem viens ir Bils (gaišmatains komandants baltā tērpā un zilā pārsegā), bet otrs - Lenss (tumšmatains komandants bez krekla un sarkanā pārsegā).

Instrukcija:
Btn X - A
Btn B - X
Btn Y - S
Btn A - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - kreisais shift taustiņš
Start - Enter


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)