Driver 2: Back on the Streets

Spēlēta 20 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Driver 2: Back on the Streets ir 2000 gada braukšanas spēle, kas paredzēta PS1 konsolei. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām Driver 2 ir iespējams spēlēt online, savā datora pārlūkā.


No vikipēdijas:

Driver 2 (pazīstama arī kā Driver 2: Back on the Streets un Driver 2: The Wheelman Is Back Ziemeļamerikā) ir 2000. gada braukšanas videospēle un Driver sērijas otrā daļa. To izstrādāja Reflections Interactive un izdeva Infogrames PlayStation. Pārnesums uz Game Boy Advance ar nosaukumu Driver 2 Advance tika izdots 2002. gadā, to izstrādāja Sennari Interactive un izdeva Infogrames Atari produktu klāstā.

Spēles gaita
Spēlē Driver 2 ir paplašināta Driver struktūra, kā arī pievienota iespēja Džonam Tanneram izkāpt no automašīnas, lai izpētītu spēles apkārtni kājām un vadītu citus transportlīdzekļus. Sižeta misijas tiek izspēlētas atsevišķi no “Take a Ride” režīma, kurā spēlētājs var izpētīt pilsētas savā laikā.

Misijas spēlē pārsvarā ir orientētas uz transportlīdzekļiem, un tās ietver liecinieku izsekošanu, automašīnu taranēšanu un bēgšanu no gangsteriem vai policistiem. Gandrīz pirms katras misijas tiek parādīta īsfilma, kas palīdz virzīt sižeta līniju, un tādējādi spēle drīzāk atgādina Holivudas stila automašīnu pakaļdzīšanās filmu. Lai gan Tanners var atstāt savu automašīnu un mijiedarboties ar noteiktiem vides elementiem, visa vardarbība notiek iepriekš atainoto ainu laikā.

Sākotnējā PlayStation versija piedāvāja divu spēlētāju dalītā ekrāna scenāriju, savukārt Game Boy Advance versija ieviesa četru spēlētāju savienojuma iespēju.

Driver 2 ietver četras pilsētas, kas ir ievērojami lielākas nekā oriģinālajā spēlē. Šīs pilsētas ir Čikāga, Havana, Lasvegasa un Riodežaneiro.

Visā spēlē var atrast visdažādākos automobiļus. Tās ir veidotas, balstoties uz reālās dzīves automašīnām, piemēram, Chevys, Fords, GMC un citām. Visas automašīnas var vadīt, un spēles četrās pilsētās ir arī paslēptas automašīnas. Līdzīgi kā pirmajā spēlē, automašīnu vāciņi var nolaisties.

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - kreisais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)