Grand Theft Auto 2

Spēlēta 14 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Grand Theft Auto 2, jeb GTA 2 ir atgriezies. Automašīnas ir ātrākas. Ielas ir aizņemtākas. Sliktie puiši ir ļaunāki. Policija ir dusmīgāka. Un tagad iesaistās arī FIB un armija...
7 nežēlīgas bandas ir iesaistītas nežēlīgā cīņā par varu, un tikai no jums ir atkarīgs, vai spēsiet sevi pierādīt un iegūti citu grupu cieņu. Grand Theft Auto 2, jeb GTA 2 ir spēle, kas iznākusi 1999 gadā un tika paredzēta spēlēšanai no Playstation konsoles. 25 gadus vēlāk Jūs šo 2000 gadu leģendu varat spēlēt online, bezmaksas.

No wikipedia:

Grand Theft Auto 2 ir piedzīvojumu spēle, ko izstrādāja DMA Design un 1999. gada oktobrī izdeva Rockstar Games Microsoft Windows un PlayStation, bet 2000. gadā - Dreamcast un Game Boy Color ierīcēm. Tā ir 1997. gada Grand Theft Auto turpinājums un Grand Theft Auto sērijas otrā galvenā daļa. Spēles darbība norisinās retrofutūristiskā metropolē, kas pazīstama kā “Anywhere City”, un tās centrā ir spēlētāji, kuri iejūtas noziedznieka lomā, klīstot pa atvērto pasauli, veicot darbu dažādiem noziedzīgiem sindikātiem un brīvi rīkojoties, kā vien vēlas, lai sasniegtu savu mērķi. Spēles ievads ir unikāls sērijas titulam, jo tajā tika izmantotas Rockstar Games filmētas tiešraides ainas.

Grand Theft Auto 2 saņēma neviennozīmīgas atsauksmes par lielāko daļu platformu un negatīvas atsauksmes par Game Boy Color, taču guva mērenu komerciālu panākumu. Lai gan skaņu celiņš un daži spēles elementi, piemēram, bandu lojalitātes sistēma, tika atzinīgi novērtēti, grafika, vadība un spēles vide tika novērtēti dažādi. Spēle tika kritizēta arī par to, ka tā nespēja ieviest jauninājumus formulā, ko bija ieviesusi tās priekšgājēja, neskatoties uz vairākiem uzlabojumiem, ko tā ieviesa. Grand Theft Auto 2 sekoja 2001. gada Grand Theft Auto III, ar kuru sākās jauna sērijas ēra, savukārt pati spēle 2008. gada janvārī tika atkārtoti izdota Steam platformā.

Spēles gaita

Grand Theft Auto 2 tiek spēlēta “krēslā” Windows versijā
Tāpat kā tās priekšgājēja Grand Theft Auto, spēle ir vērsta uz to, ka spēlētāji izpilda vairākus līmeņus, katrā no kuriem, lai pārietu uz nākamo posmu, ir jāsasniedz noteikts mērķa rezultāts. Punktus piešķir par dažādām noziedzīgām darbībām, piemēram, automašīnu iznīcināšanu, transportlīdzekļu pārdošanu un dažādu noziedzīgo sindikātu misiju izpildi, turklāt par pēdējām darbībām tiek piešķirts vairāk punktu nekā par vienkāršu noziedzīgu darbību veikšanu. Radot haosu ar saviem noziegumiem, spēlētājs tiks izsludināts policijas meklēšanā, un policija viņu meklēs, lai arestētu vai nogalinātu, turklāt augstāks meklēšanas līmenis palielina reakcijas līmeni. Arestējot vai nogalinot, spēlētājs zaudē jebkādu atrasto aprīkojumu un tiek ietekmēts viņa reizinātāja bonuss.

Grand Theft Auto 2 vide ir unikāla sērijas vide: retrofutūristiska metropole ar nosaukumu “Anywhere, USA”, kas ir sadalīta trīs rajonos (Downtown, Residential un Industrial), starp kuriem spēlētāji varēs pārslēgties, virzoties spēles gaitā. Laika periods, kurā norisinās spēles darbība, nav precizēts - pretrunīgi avoti norāda, ka tas var būt no “trīs nedēļas nākotnē” līdz 2013. gadam, lai gan spēlē ir atsauces uz “jauno tūkstošgadi”, kas tuvojas (tas nozīmē, ka spēles darbība norisinās aptuveni 1999. gadā, kad tā tika izdota).

Spēle ieviesa vairākas funkcijas un uzlabojumus sērijā. Spēlētāji var saglabāt savu spēli kāda līmeņa izspēles laikā, apmeklējot baznīcu, kurā viņi sāk spēli, taču, lai to izdarītu, ir jāmaksā noteikts punktu skaits. Piedāvātie darbi ir no trim dažādiem sindikātiem - katrā līmenī ir divi unikāli sindikāti, kā arī trešais sindikāts, kas ir visos līmeņos. Veicot darbus sindikātam un sekmīgi tos izpildot, spēlētājs iegūst cieņu šajā sindikātā, kas ļauj viņam ar pietiekamu cieņu uzņemties sarežģītākus darbus, bet zaudē to galveno konkurentu vidū, bloķējot viņus no darbiem un padarot sindikāta biedrus naidīgus pret spēlētāju. Citi uzlabojumi ietver transportlīdzekļu un gājēju lielāku interaktivitāti ar spēles vidi, piemēram, bandas locekļi iesaistās cīņās ar policiju, citu noziedznieku (piemēram, laupītāju) klātbūtni, veselības skaitītāju, garāžas, kurās var pārveidot transportlīdzekļus ar īpašiem uzlabojumiem, blakus misiju izvēli, sākot no taksometra vadīšanas līdz puspiekabes vadīšanai, un “slēpto” paku grupas, kuras jāatrod visā līmenī.

Translated with DeepL.com (free version)

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - labais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)