Hordes.io

Spēlēta 203 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Hordes.io ir pilnvērtīga bezmaksas tiešsaistes 3D MMO spēle, ko iespējas spēlēt vienam vai ar draugiem. Izvēlies personāžu, pildi misijas uz uzlabo personāža prasmes, cīnies ar monstiem vai spēlētājiem, nodarbojies ar amatmācību. Piesakies ģīldē, vai izveido savu un cīnaties pret bosiem, lai iegūtu inventāru un citas balvas. Te ir viss un vēl vairāk. Lai spēlētu Hordes io, nepieciešams reģistrēties, vai autorizēties izmantojot citus online resursus.

Hordes io piedāvā

Bezgalīgu cīņu pret dažādiem ienaidniekiem, tai skaitā monstiem.

Uzdevumus un misijas, kuras spēlētāji var pildīt, lai iegūtu dažādas mantas lai progresētu sav personāžu. Uzdevumi parasti sastāv no dažādu monstru nogalināšanas un noteiktu mantu savākšanas un nogādāšanas noteiktā vietā.

Hordes.io piedāvā spēlētājiem iesaistīties PvP (spēlētājs vs spēlētājs) kaujās, kas notiek speciālās arēnās vai vietās, kur PvP ir atļauts.

Plaša un pievilcīgu pasaule, kuru spēlētāji, kuru spēlētāji dabīgi apskatīs spēles gaitā.

Savus varoņus personalizēt ar dažādu inventāru, sākot ar ieročiem, bruņām utt. Tādā veidā uzlabojot tā spējas vai spēku, izturību un citas dotības.

Tāpat spēles gaitā iegūtās mantas var pārdot citiem spēlētājiem. Invetārs ir dažāds un ne visu inventāru tu vari valkāt, pārdod to tālāk un iegūsti par to zelta, sudraba vai bronzas monētas. Bruņas sastāv no vairākām daļām - bruņas krūtīm, zābaki, cimdi, gredzeni, vairogs un citas.

Pievienojies vai izveido ģildi, lai iesaistītos komunā ar citiem spēlētājiem, piedalītos ģildes aktivitātēs un iesaistītos liela mēroga kaujās pret spēlētājiem vai briesmoņiem.

Sazinies ar spēlētājiem, izmantojot spēles čatu, un iesaistieties sociālajās aktivitātēs.

Personāži

Izvēlies starp 4 dažādiem personāžiem:

Karotājs ir tas, kas spēj vienlaicīgi cīnīties ar lielāko monstru skaitu, ir daudz izturīgāki, kā citi personāžai un tiem ir ieejami spēcīgi aizsardzības bufi.

Burvis var vienlaicīgi uzbrukt vairākiem briesmoņiem un palēnināt to pārvietošanos ar savu ledus balstīto maģiju.

Strēlnieks šauj no tāluma un spēj nodarīt lielus miesas bojājumus, ja fokusējās tikai uz vienu ienaidnieku.

Šamans izmanto savas burvestības, lai uzlabotu citu personāžu burvestības un spēku, kā arī dziedinot tos.

Katram personāžam ir savas prasmes un burvestības, tās tu iegūsi spēles gaitā, gūstot pieredzi un līmeņus. Tāpat gūstot līmeņus tu iegūsi punktus, kurus vari izmantot, lai uzlabotu sava personāža prasmes, izturību, laimi... To var izdarīt nospiežot pogu "C".


Instrukcija:
WASD - Pārvietoties
Tab - Nākamais mērķis
ESC - Noņemt mērķi
M - Karte
K - Skills
C - Personāžs
B - Inventārs
G - Klans
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0, - Personāža prasmes
O un P - Pārslēgties starp prasmu / burvestību rindāmKategorijas:

Birkas:
Video

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)