Kour.io

Spēlēta 81 reizes.
5.0 (2 Atsauksmes)
Apraksts:
Kour.io ir bezmaksas tiešsaistes vairāku spēlētāju FPS, jeb šaušanas spēle, kurā tu kopā ar citiem spēlētājiem šaudies dažādās arēnās. Kour piedāvā vairākus spēļu režīmus:

Gungame - par katru nošauto spēlētāju tavs ierocis kļūs labāks un spēcīgāks.
Team Deathmach - Visi spēlētāji tiek sadalīt komandās, par katru nošauto pretinieka spēlētāju tava komanda saņem puntus, pirmā komandas, kas sasniedz maksimālo punktu skaitu - uzvar.
FFA, jeb katrs par sevi - Līdzīgi, kā komandas spēlē, tikai šeit jūs esat pats par sevi. Rezultatīvākais spēlētājs sasniedzot nepieciešamo puntu skaitu uzvar.

Kour io spēles sākumā jums ir iespēja izvēlēties no 7 klasēm. Katra klase ir unikāla un aprīkota ar individuāliem ieročiem. Izmēģini un uzzini, kura no klasēm derēs tieši tev. Kopumā pieejamas 16 dažādas klases, bet ne visas ir pieejamas uzreiz. Jaunas klases atvērsies spēlēšanas rezultātā, kad tiks sasniegti notiekti katras klases sasniegumi.

Spēlējot kour.io jūs iegūstat puntus, kurus vēlāk varam izmantot, lai iegādātos lādes. Lādēs jūs atradīsiet dažādus skinus ierocim, kā arī dažādus apģērbus jūsu personāžam. Papildus tam pieejams arī e-veikals, kurā par KP puntiem iespējams iegādāties apģērbus, ieroču skinus, emocijas un daudz ko citu. KP puntus iespējams saņemt spēlējot spēli, pildot misijas, skatoties reklāmas un vienkārši saņemot ikdienas balvas.

Kopumā kour.io ir lieliska un ātra tipa šaušanas spēle, kurā tev būs iespēja šaut no raķešu metēja, durt ar nazi, izmantot vinčesteru un pat izmantot lāzera ieroci. Ja esi counter-strike tipa spēļu cienītājs, tev patiks!

Instrukcija:
WASD - pārvietoties
Kreisā peles poga - šaut
Labā peles poga - tēmēt
Shift - tupties
Space - lekt
R - pārlādēt
1,2,3 - ieroči
ESC - izvelne
F - inspektēt ieroci
B - emocijas


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)