Mini Royale: Nations

Spēlēta 455 reizes.
5.0 (2 Atsauksmes)
Apraksts:
Mini Royale: Nations ir bezmaksas fps spēle, kas grafikski atgādina Fortnite, bet spēles mehānikas Call of duty. Spēles pamatā Jūs tiekat iedalīts vienā vai otrā komandā un cenšaties nošaut pēc iespējas vairāk pretinieku. Izvēlies starp dažādiem ieročiem un piedalies elpu aizraujošā kaujā.

Mini Royale: Nations piedāvā dažādus spēļu režīmus. Viens no tiem un populārākais ir komandu spēle. Kā jau iepriekš minēts, slēgtā arēnā kopā ar 9 citiem spēlētājiem jūs tiekat iedalīts vienā vai otrā komandā. Spēles mērķis ir nošaut pēc iespējas vairāk pretinieku spēlētāju. Maču uzvar komanda, kas pirmā sasniedz 30 punktus.
Karoga ieņemšana, jeb angliski (Capture the flag) ir spēles režīms, kur Jums kā komandai jāstrādā kopā, lai ieņemtu pretinieku karogu un nogādātu to savā bāzē, kamēr aizsargā savu.

Spēlē Mini Royale: Nations, gūsti pieredzi (xp), palielini Battle Pass līmeni un saņem bezmaksas ieročus, ieroču un personāžu skinus un citas interesantas balvas.
Tāpat pieejami arī maksas skini, kā no maksas versijas Battle pass, veikala un arī no Fusion labaratorijas.

Spēle piedāvā ikdienas, sezonas un speciālos uzdevumus. Pildi uzdevumus katru dienu un saņem par to balvas, tai skaitā skini vai pieredze (xp).

Fusion laboratorijā var izveidot ļoti retus personāžu un ieroču skinus. Pamatā izmantojat jau esošos skinus, lai sapludinātu tos vienā retākā.

Instrukcija:
WASD - Pārvietoties
R - Pārlādēt
X - Adrenalīna šprice
Shift - Iet lēnām
F - Paņemt, pieskārties
1 līdz 6 - Ieroči
Tab - Inventārs
Z vai peles labā poga - Uztēmēt
Peles kreisā poga - Šaut
Space - Lekt
G - Nomest ieroci
P - Iestatījumi
V - Dejot


Kategorijas:

Birkas:
Video

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)