Miniblox

Spēlēta 92 reizes.
5.0 (1 Atsauksmes)
Apraksts:
Miniblox io ir bezmaksas tiešaistes multiplayer minecraft, jeb vokseļu tipa spēle, kas piedāvā dažādus spēles režīmus, pasaules un daudz ko citu. Tu vari spēlēt ar draugiem, vai ar citiem spēlētājiem no visas pasaules. Ja esi Minecraft cienītājs, pamēģini Miniblox io.

Miniblox spēļu režīmiKitPVP


KitPVP ir režīms, kurā tu un citi spēlētāji slēgtā arēnā cīnās uz dzīvību un nāvi. Tu vari izvēlēties starp dažādiem personāžiem: cīnītājs (ar zobenu), loku šāvējs, tanks, skauts, mediķis, pyro, endermens un citi.

Skywars


Skywars ir vel viens cīņas režīms, kur tu un citi spēlētāji atrodās kosmosā, katrs uz savas platformas. Spēles sākumā tev atver lādi, paņem visu nepieciešamo un dodies cīņā ar citiem spēlētājiem.

Spleef


Spleef ir režīms, kur tu un citi spēlētāji atrodās uz platformas. Tavs uzdevums ir dauzīt kieģeļus zem viņu kājām, lai tie nokristu līmeni zemāk, līdz izstājās no spēles pavisam. Tu vari izmantot cirvi vai sniega pikas.

Tilta dueļi


Titla dueļi rezīmā tu piedalas 1v1 cīņā. Katrs no jums sāk savā pusē, cīņa notiek uz tilta.

Parkūrs


Līdzīgi, kā Bloxd io arī Miniblox piedāvā parkūra spēles režīmu. Lec pār dažādiem sarežģītības blokiem, kāp pa kāpnēm. Atšķirībā no Bloxd, tev netiek rēķināts tavs finiša laiks, bet gan čekpointi. Čekpointi ir zelta klucīši uz platformām, kas saglabā tavu spēles progresu.

Tāpat ir klasiskais Minecraft pvp režīms, kur tu ar citiem spēlētājiem izmantojot loku un zobenu cīnies uz dzīvību un nāvi. Nekādas celšanas, rakšanas un bloku vākšanas, tikai cīņa.

Radošais režīms ir tas pats, kas orģinālajā Minecraft spēlē, tu būvē dažādus objektus, no dāžādiem blokiem, bez ierobežojumiem.

Miniblox personāži


Dažādi spēļu režīmi ļauj izvēlēties dažādus personāžus, katram no tiem ir individuālas prasmes vai spējas. Lai izmantotu unikālās prasmes, izmanto labo peles pogu.

Daži no tiem:

  • Bruņinieks - bloķē uzbrukumus

  • Strēlnieks - šauj ar loku

  • Tanks - samazina ienākošā uzbrukumu par 50%

  • Skauts - kustās ātrāk

  • Princese - izkaļ speciālu loku

  • Pyro - spēj aizdedzināt pretinieku

  • Spridzinātājs - ir ekipēts ar TNT

  • Sloth - liek pretiniekam kustēties lēnāk


Instrukcija:
WASD - pārvietoties
Shift - paātrināties
1,2,3 - ekipējums
Space - lekt
Labā peles poga - sist, rakt
Kreisā peles poga - tēmē vai šaut no loka, nolikt bloku
E - paņemt, atvērt
Enter - čats
P - pauze
Alt - tupties


Kategorijas:

Birkas:
Video

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)