Sandstrike.io

Spēlēta 541 reizes.
5.0 (3 Atsauksmes)
Apraksts:
Sandstrike io vairāku spēlētāju (multiplayer) šaušanas un lekšanas spēle, kas lieliski piemērota spēlētājiem, kuri vēlas izbaudīt aizraujošas un ātras cīņas. Sandstrike piedāvā 6 dažādus spēļu režīmus, katrs par sevi, parkūrs, battle royale, komandas spēle, sagrābt karogu, 1v1 un zombiji. Lai gan šī ir FPS spēle (pirmās personas), tev ir iespēja spēlēt visus režīmus no trešās personas skata punkta. Reģistrējies vai autorizējies, spēlē Sandstrike io un iegūsties dazādas balvas, tai skaitā arī ieroču skini. Sandstrike ieroču izskatā iespaidojies no populārās spēles CS:GO, jo arī šeit tu vari iegūt līdzīgu dizainu ieroču un arī nažu skinus, tai skaitā arī karambit. Spēlē dažādus režīmus, saņem par to zelta monētas un aktivizē jaunus ieročus.

Režīmi:
Katrs par Sevi jūs piedalaties arēnas cīņā ar vairākiem citiem spēlētājiem kur katrs ir par sevi.

Parkūrs - režīms, kurā tu lec pāri dažādām platformām un šķēršļiem.

Komandas spēlē jūs un citi spēlētāji tiek iedalīti divās komandās un jūsu mērķis ir nošaut pēc iespējas vairāk pretinieku komandas spēlētāju, lai uzvarētu maču.

Zombiju režīmā tu spēlē no trešās personas skata punkta. Tu atrodies slēgtā vietā, kur vilņiem uzbrūk zombiji. Aizstāvies un izdzīvo pēc iespējas vairāk uzbrukuma viļņu.Instrukcija:
WASD - Pārvietoties
Space - Lekt
R - Pārlādēt
Shift - Pietupties
Peles kreisā poga - Šaut
Peles labā poga - Tēmēt
E un Q - Liekties pa kreisi, vai labi
1,2,3 - Ieroči
Tab - Spēlētāju tablo


Kategorijas:

Birkas:
Video

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)