Tankwars.io

Spēlēta 34 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Tankwars ir bezmaksas .io tanku šaušanas spēle. Piedalies bezgalīgā tanku karā. Tankwars piedāvā divus spēļu režīmus - Conquest un KingDM. Conquest režīmā tavs pienākums ir ieņemt un noturēt kontrolpunktus, kamēr KingDM ir bezgalīgas tanku cīņas. Lai optimizētu spēli un padarītu to baudāmāku, izstrādātāji piedāvā serverus visā pasaulē, tai skaitā arī Eiropā. Tankwars.io piedāvā arī labāko spēlētāju tablo, kur vari nokļūt, ja esi patiešam labs!

Tanki

Spēle piedāvā izvēlēties starp 4 dažādiem tankiem (Alpha, Bravo, Charlie..). Katru no tankiem var uzlabot vairāk nekā 15 reizes. Tanki iedalās trīs kategorijās - vieglie, vidējie un smagie tanki. Katrs no tiem ir unikāls. Ja vieglais tanks var šaut un pārvietoties ātrāk, tad smagais tanks ir izturīgāks, kā citi. Papildus tam spēlējot spēli, iegūto pieredzi vari izmantot tanku uzlabošanai. Piemēra: uzlabojot tanka pārvietošanās ātrumu, precizitāti un spēku. Lai piekļūtu visiem tanku uzlabojumiem ir nepieciešams autorizēties izmantojot kādu no servisiem (tas ir bezmaksas un autorizācijai var izmantot tādus sociālos tīklus kā vk, twitter, facebook, google un steam).

Tankwars .io veikals

Veikalā vari iegādāties mistērijas lādes. Ja esi pietiekami veiksmīgs, tiksi pie kosmētiskiem uzlabojumiem, kā arī zelta monētām un komandieriem.

Instrukcija:
WASD - pārvietoties
R - pārlādēt
Tab - rezultāts
Enter - čats
U - čats ar komandu
I - draugu čats
1,2,3,4,5 - ieroči
Kreisā peles poga - šaut
Kursors - tēmēt


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)