Tony Hawk's Pro Skater

Spēlēta 17 reizes.
0 (0 Atsauksmes)
Apraksts:
Leģendārā Tony Hawk's Pro Skater skeitborda pirmā daļa. Iznākšanas brīdī 1999 gadā bija leģendāra spēle. Iejūties profesionāla skeitbordista ādā, veic dažādus trikus, lec un atstāj iespaidu uz publiku. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un simulātoriem, tagad Tony Hawk's Pro Skater iespējams spēlēt savā datora pārlūkā - pilnīgi bezmaksas.

No wikipedia:

Tony Hawk's Pro Skater, kas Lielbritānijā, Austrālijā, Jaunzēlandē un dažās Eiropas valstīs izdota kā Tony Hawk's Skateboarding, ir 1999. gada skeitborda videospēle, ko izstrādāja Neversoft un izdeva Activision. Tā tika izdota 1999. gada 29. septembrī PlayStation un vēlāk tika pārnesta uz Nintendo 64, Game Boy Color, Dreamcast un N-Gage.

Tony Hawk's Pro Skater darbība norisinās pilsētvidē, kuru caurvij pankroka un ska punk mūzikas atmosfēra. Spēlētājs pārņem kontroli pār dažādiem skeitbordistiem un viņam ir jāizpilda misijas, izpildot skeitborda trikus un vācot priekšmetus. Spēle piedāvā vairākus spēlēšanas režīmus, tostarp karjeras režīmu, kurā spēlētājam jāizpilda uzdevumi un jāattīsta sava varoņa atribūti, brīvās spēles režīmu, kurā spēlētājs var braukt ar skrituļslidām bez noteikta mērķa, un vairāku spēlētāju režīmu, kurā ir vairākas sacensības.

Tony Hawk's Pro Skater tika atzinīgi novērtēta visās versijās, izņemot Game Boy Color versiju, kas tika uztverta dažādi. Spēle radīja veiksmīgu franšīzi, kas saņēma astoņus ikgadējus turpinājumus, kurus izstrādāja Neversoft, sākot no Pro Skater 2 (2000) līdz Proving Ground (2007). Šī spēle ir arī nopelns par to, ka tā iepazīstināja ar skeitbordingu plašāku pasaules auditoriju. 2020. gadā tā saņēma pārtaisīšanu[c] kopā ar turpinājumu Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2.

Spēles gaita

Spēlētājs Tonija Hoka lomā ir savācis visus vārda “SKATE” burtus. Šis ekrānšāviņš ir no Dreamcast versijas.
Tony Hawk's Pro Skater spēlētājs kontrolē skeitbordistu, un spēles darbība notiek trešās personas skatā ar fiksētu kameru. Spēles mērķis ir izpildīt trikus un to kombinācijas, lai palielinātu spēlētāja rezultātu. Kustību var mainīt, izmantojot d-pad vai analogo nūjiņu, un katram no tiem ir piešķirtas atsevišķas pogas, kā arī ollies, grabs, flips un slaidi. Katram skeitbordistam ir astoņi paņēmieni, astoņi slīdieni un astoņi salti. Punktu skaits, kas tiek nopelnīts par veiksmīgu triku sekvenci, ir atkarīgs no laika, kas pavadīts gaisā, rotācijas pakāpes, kā arī no izpildīto triku skaita un dažādības; jo vairāk triku sekvencē tiek izpildīts viens triks, jo mazāk punktu tas nopelnīs. Kad spēlētājam izdodas izpildīt trikus, palielinās īpašais rādītājs. Kad šis rādītājs ir pilns un mirgo, spēlētājs spēj izpildīt īpašu triku, kura vērtība ir daudz lielāka par parastajiem trikiem. Ja spēlētājs atkāpjas (nokrīt no skeitborda), visi punkti, kas var būt nopelnīti par pašreizējo kombināciju, tiek zaudēti, un īpašais rādītājs tiek iztukšots.

Spēles “Karjeras režīmā” spēlētājam divu minūšu laikā jāizpilda pieci uzdevumi (attēloti ar VHS lentēm) katrā līmenī. Spēlētājam nav obligāti jāizpilda visi uzdevumi vienā piegājienā; visi izpildītie uzdevumi tiek saglabāti spēles atmiņā, kas ļauj izpildīt citus uzdevumus vairākkārtējā līmeņa izspēlē. Katrā līmenī ir divi kopīgi mērķi, kas tiek sasniegti, uzkrājot divus noteiktus rezultātus, kuru grūtības pakāpe pakāpeniski palielinās spēles laikā; savukārt vēl viens kopīgs mērķis ir savākt vārda “SKATE” burtus. Vēl viens kopīgs mērķis ir katrā līmenī iznīcināt piecus noteiktus objektus. Piektais mērķis ietver līmenī paslēptas VHS lentes savākšanu. Izpildot mērķus, tiek atslēgti papildu līmeņi un aprīkojums. Trīs no režīma līmeņiem notiek sacensību veidā, kurās spēlētājs uzstājas tiesnešu priekšā un trīs vienas minūtes garu raundu laikā uzkrāj visaugstāko rezultātu. Spēlētājs saņem bronzas, sudraba vai zelta medaļu atkarībā no iegūtā galīgā rezultāta. Citi viena spēlētāja režīmi ir “Single Session”, kurā spēlētājs divu minūšu laikā var brīvi uzkrāt augstu rezultātu, izmantojot jebkurus iepriekš iegūtos līmeņus un tēlus, un “Free Skate”, kurā nav noteikts laika ierobežojums.

Daudzspēlētāju režīmā spēlē divi spēlētāji dalītā ekrānā, un tas piedāvā trīs spēles: “Graffiti”, “Trick Attack” un “HORSE”. Spēlē “Grafiti” spēlētājiem ir jāsavāc augstākais rezultāts, mainot līmeņa elementus savā krāsā, izmantojot trikus. Ja spēlētājs izpilda augstāku punktu skaitu nesošu triku uz elementa, kas jau ir atzīmēts, elements mainās uz šī spēlētāja krāsu. “Triku uzbrukums” ir režīms, kurā spēlētājiem ir jāsavāc visaugstākais rezultāts, izmantojot triku virkni. “HORSE” ir spēle, kas tiek spēlēta ar pārtraukumiem starp diviem spēlētājiem, kuriem jāsacenšas raundos, kas ilgst vai nu astoņas sekundes, vai arī līdz brīdim, kad tiek izpildīts kāds triks. Spēlētājs, kuram jebkurā kārtā ir mazāks rezultāts, saņem burtu no vārda “HORSE” vai jebkura cita vārda, ko spēlētāji ir izdomājuši pirms spēles sākuma. Pirmais spēlētājs, kurš sakrāj visu vārdu, zaudē.

Instrukcija:
Trijstūris - A
Krustiņš - X
Kvadrāts - S
Aplis - Z
←↑→↓ - pārvietoties
L1 - Q
L2 - R
R1 - E
R2 - T
Izvēlēties - labais shift taustiņš
Start - Enter
Joy-Stick - T,G,F,H


Kategorijas:

Birkas:

Līdzīgas spēles

×

Ziņot (Apraksti problēmu)